Регистрация / Вход

Свежак

Вільнянські рятувальники провели екскурсію в пожежно-рятувальном підрозділі школярам

09 листопада до пожежно-рятувального підрозділу Вільнянського району  завітали шестикласники Вільнянської загальноосвітньої школи № 1.

Рятувальники, перш за все, навели юним гостям аналіз з пожежами, який склався на території нашого району, розповіли про цікаві випадки пожеж та нагадали про те, до чого може призвести порушення правил пожежної безпеки та необережність при поводженні з вогнем.

Під час екскурсії діти ознайомилися з професією пожежного-рятувальника, побачили дуже багато цікавого та нового, а саме: пожежний автомобіль, який стоїть на озброєнні району,  захисне спорядження вогнеборців, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей.

Начальник караулу Сергій Мороз розповів, як він та його співробітники реагують на сигнал «Тривога» і  як від їхньої вправності залежить життя та здоров’я людей.

Діти у свою чергу не тільки слухали, а й задавали запитання про те, як проходять будні у співробітників Служби порятунку та які надзвичайні ситуації і події доводилося ліквідовувати у нашому районі.

Для учнів та їхніх вчителів рятувальники провели бесіду щодо правил пожежної безпеки в побуті, особливо в пожежонебезпечний осінньо-зимовий період, порядку дій в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, а також вручили листівки з відповідної тематики.

На останок вогнеборці наголосили, що пожежу легше попередити, аніж загасити та закликали дітей дотримуватись правил пожежної безпеки і навчати цих правил молодше покоління.

 

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019