Регистрация / Вход

Свежак

Вільнянські рятівники потребують допомоги

Державна пожежно-рятувальна частина № 18 Головного управління ДСНС України у Запорізькій області дислокується у м. Вільнянськ, на озброєнні знаходяться два пожежних автомобілі, один із них перебуває в резерві, а один на постійному оперативному чергуванні, тобто простими словами на виїзди вирушає один пожежний автомобіль з пожежним розрахунком.

Нажаль на сьогоднішній день на територіях сільських рад майже відсутні пожежні розрахунки, як первинний пожежний підрозділ. Тому єдиним дієвим підрозділом що може забезпечити захист цивільного населення Вільнянського району від надзвичайних ситуацій та пожеж є Державна пожежно-рятувальна частина. А у зв’язку зі збільшенням антропогенного впливу на навколишнє середовище, недотриманням елементарних правил пожежної безпеки, халатності та байдужості людей, збільшується і кількість техногенних аварій, катастроф і стихійних лих, що в свою чергу призводить до збільшення загрози життю населення.

За аналізом 9 місяців 2016 році пожежно-рятувальний підрозділ виїздив за сигналом «Тривоги» 187 разів, що в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року майже в два рази більше. У зв’язку зі збільшенням виїздів, аналогічно і збільшується потреба в матеріально-технічному забезпеченні підрозділу, а також у розвитку пожежно-рятувальної справи в умовах сучасності за для того, щоб у будь-який час здійснити захист населення та території від природних лих, пожеж, техногенних аварій та катастроф. Але на жаль у зв’язку з недостатнім фінансуванням, для виконання такого обсягу робіт у пожежно-рятувальному підрозділі є ряд проблемних питань, і одним із варіантом часткового вирішення нагальних проблем є залучення матеріальних ресурсів не заборонених законодавством. Для відповідної роботи було підписано договір про благодійну пожертву з Вільнянським районним благодійний фондом «ЩИРЕ СЕРЦЕ» в рамках сприяння пожежній охороні на території Вільнянського району.

 

Начальник ДПРЧ-18

ГУ ДСНС України у Запорізькій області 

майор служби цивільного захисту                                     Є.В. Кузнецов                            

 

 

 

Вільнянський районний благодійний фонд «ЩИРЕ СЕРЦЕ» був створений в 2014 році для благодійної діяльності спрямованої на надання всебічної допомоги в першу чергу населенню Вільнянського району, в зв’язку з тим, що діяльність пожежної частини №18 спрямована на захист населення саме Вільнянського району тому за наявності відповідних фінансів в благодійному фонді ми маємо можливість матеріальної підтримки, та розвитку 18 Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Виходячи з вищевикладеного Вільнянський районний благодійний фонд звертається до всіх організацій, підприємств, юридичних та фізичних осіб з проханням про надання, за можливості фінансової благодійної допомоги для сприяння пожежній охороні.

Кошти можна перераховувати за реквізитами:

 

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

ВІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

«ЩИРЕ СЕРЦЕ»

Код ЄДРПОУ: 39485838

р/р: 2600410700601 в АТ «МетаБанк» м.Запоріжжя

МФО: 313582

Призначення платежу: Сприяння пожежній охороні

        

Керівник БО «ВРБФ» ЩИРЕ СЕРЦЕ»       Ю.М.Жадлун

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019