Регистрация / Вход

Свежак

Небайдужість школярів зберегла парк у Вільнянську!

На території району протягом 2016 року значно збільшилася кількість пожеж на відкритих територіях, в екосистемах.

14 вересня 2016 року  вдень стався випадок людської необачності на території центрального парку  Шевченка в м. Вільнянськ. В той час коли  місцевий підрозділ ДСНС ( 18-ДПРЧ) знаходився на пожежі за 20 кілометрів від районного центру на пункт зв"язку частини надійшло повідомлення про виникнення пожежі в парку ім.. Т.Г. Шевченка міста.

На місце подій виїхав головний інспектор Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Шпак Р.М. для прийняття відповідних заходів по ліквідації пожежі. На місці  пожежі  небайдужими хлопцями Рибіним Данилом В’ячеславовичем, учнем 10 класу, та Олондарь Олегом Сергійовичем, учнем 7 класу ЗОШ№3 м. Вільнянськ, пудручними засобами було зупинено розповсюдження вогню на території парку  на загальній   площі більше 300 м.кв.. Локалізувавши осередки вогню, вони тим самим зберегли зелені насадження на значній території.

За проявлену небайдужість, хоробрість та особистий внесок у справу ліквідації пожежі в парковій зоні м. Вільнянськ  Рибіна Данила В’ячеславовича та Олондарь Олега Сергійовича нагороджено подякою Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області  та подарунком.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019