Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

У Вільнянську рятувальники заклали капсулу зі зверненням до нащадків

 

26 квітня 2016 року в день тридцятої річниці аварії на Чорнобильській АЕС у м. Вільнянськ  біля пам’ятної стели ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС проведено урочисті заходи, в яких взяли участь і представники районного підрозділу ДСНС.

В цей пам’ятний день присутні згадали про найстрашнішу техногенну катастрофу людства - аварію на Чорнобильській АЕС, вшанували загиблих та нагородили Вільнянських ліквідаторів аварії на АЕС.

Після урочистостей співробітники Вільнянського підрозділу ДСНС запросили пенсіонерів пожежної охорони, мера міста та всіх бажаючих  до пожежної частини, щоб взяти участь у закладанні капсули з листом до нащадків.

«Ми маємо завжди пам’ятати про героїв Чорнобиля, які ціною свого здоров’я та життя зупинили одну з найстрашніших катастроф, давши наступним поколінням можливість жити і працювати на цій землі.  Сподіваємось, що нащадки, для яких ми сьогодні закладаємо капсулу, пам’ятатимуть про цю страшну подію і не допустять подібної катастрофи»,- зазначив головний інспектор Вільнянського районного сектору ДСНС Руслан Шпак.

В капсулу було закладено листа до нащадків, історію становлення пожежної охорони Вільнянського району з архівними фото та фотографією особового складу станом на 26 квітня 2016 року.

На загальних зборах підрозділу було прийнято рішення про виготовлення таблички з зазначенням дати  відкриття капсули, яку заплановано на 26 квітня 2046 року.

 

Головний інспектор Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

майор служби цивільного захисту                                      Р.М. Шпак

 

Вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019