Регистрация / Вход

Свежак

Вільнянський район: рятувальники провели роз’яcнювальну роботу серед представників релігійних конфесій

Перед Великодніми святами співробітниками Вільнянського районного сектору ДСНС щороку проводиться перевірка релігійних установ щодо дотримання стану пожежної та техногенної безпеки та  профілактична  робота з представниками релігійних конфесій району та їх прихожанами. Подібні заходи в даних установах проводяться, насамперед,для того, щоб попередити виникнення пожеж та інших надзвичайних подій.

Тож, 22 квітня  рятувальники завітали до релігійних установ району та зустрілися з їхніми настоятелями.  З священнослужителями провели бесіду та інструктаж щодо правил пожежної безпеки в культових спорудах та розповіли як попередити виникнення пожеж під час проведення богослужінь.

Співробітники ДСНС  зосередили увагу необхідності дотримання у релігійних спорудах правил пожежної безпеки, а особливо під час Великодніх та інших релігійних  свят. Адже саме у релігійні свята в церквах збирається дуже велика кількість прихожан. Рятувальники розповіли й  про основні порушення пожежної безпеки та звернули увагу присутніх на простих правилах, виконання яких збереже життя людей та церковне майно.

Під час  бесіди співробітники ДСНС нагадали про необхідність забезпечення храмів вогнегасниками, правильне утримання евакуаційнихшляхів та  виходів, справність електричних мереж.

В кінці проведення інструктажів священикам вручили листівки з основними правилами пожежної безпеки, які необхідно виконувати, щоб  запобігти виникненню пожеж. Священнослужителі пообіцяли отримані знання донести до вірян, щоб в майбутньому спільними зусиллями уникнути надзвичайних ситуацій.

"Сподіваємось, що здійснена робота буде корисною, адже настоятелі усвідомлюють відповідальність, що покладена на них стосовно дотримання правил пожежної безпеки,"- зазначив начальник Вільнянського районного сектору ДСНС Сергій Андрієнко.

 

Вільнянський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області

 

Вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019