Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Практичний курс з кримінального права для студентів КПУ м. Запоріжжя у Вільнянській виправній колонії (№20)

14 квітня 2016 року до Вільнянської виправної колонії (№20) завітали студенти, що вчаться на третьому курсі юридичного факультету Класичного приватного університету (місто Запоріжжя). Даний захід проводився в рамках занять на практиці з дисципліни «Кримінальне право», в якому приймали участь 27 студентів та викладачі вищого начального закладу.

Під час екскурсії були відвідані вечірня школа, дільниця карантину діагностики та розподілу, а також Храм Святої Анастасії Великомучениці Узорешительниці і відділення соціально-психологічної служби, їдальня для засуджених, лимонарій установи.

Студенти цікавились історією установи, особливостями відбування покарання засудженими, особливостями несення служби працівниками тощо.

Після завершення екскурсії студенти поділилися своїми враженнями від побаченого та подякували керівництву установи за надану можливість та сприяння у відвідуванні установи, якість організації та проведення практично-навчального заходу.

За словами виконуючого обов’язків начальника установи підполковника внутрішньої служби Андрія Сапунцова, подібні заходи мають велику цінність для теперішніх студентів – майбутніх юристів, бо надають можливість практично відвідати та побачити установи виконання покарань, про які йдеться на теоретичних лекціях у вузах.

 

  За матеріалами ДПсУ в Запорізькій області

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019