Регистрация / Вход

Свежак

Вільнянські рятувальники розповіли вчителям про небезпеки весняно-літнього пожежонебезпечного періоду

В інформаційно - роз’яснювальній роботі рятувальники завжди значну увагу приділяють співпраці з працівниками освіти, адже саме  на вчителів  покладається відповідальність за навчання правилам безпеки життєдіяльності та  збереження життя і здоров’я покоління, що підростає.

Тож, 11 квітня 2016 року року співробітники ДСНС Вільнянського району завітали до Вільнянської загальноосвітньої школи № 2 для того, щоб розповісти педагогічному  колективу про основні фактори небезпеки, які можуть виникнути у весняно-літній період.

На початку виступу головний інспектор Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Шпак Руслан Миколайович ознайомив освітян з кількістю пожеж, що сталися безпосередньо на території Вільнянського району та наслідками, яких завдав вогонь. Вчителям нагадали про те, як діяти в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру та мирного часу. Особливу увагу присутніх було зосереджено на питаннях щодо дій при надзвичайних ситуаціях техногенного характеру, евакуації із навчального закладу,  діям при виявленні підозрілих предметів, в умовах терористичного акту, а також розповіли про те, як слід поводитися з вибухонебезпечними предметами сучасності та минулих війн.

На завершення виступу головний інспектор районного сектору ДСНС наглядно продемонстрував слухачам, як користуватись вогнегасниками у разі виникнення пожежі.

В кінці зустрічі присутні подякували рятувальникам за корисну та пізнавальну інформацію.

 

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту       С.І. Андрієнко

 

Вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019