Регистрация / Вход

Свежак

Вільнянські виправні установи допомагають рятівникам, які знаходяться в зоні АТО

Як відомо ситуація на Сході нашої держави торкнулася кожного громадянина. Не залишились осторонь  і спеціалісти аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області, які на сьогоднішній день знаходяться в зоні АТО.  Рятівники займаються розмінуванням вибухонебезпечних предметів сучасності та підготовкою інженерних споруд (укриттів) для військовослужбовців.

Проте допомога інколи необхідна і самим рятівникам. Тож керівництво ГУ ДСНС України у Запорізькій області звернулось до голови Вільнянської міської ради Мусієнко Наталії Олександрівни з проханням допомогти продуктами харчування  фахівцям ДСНС, які нині знаходяться в зоні АТО.

Голова міської ради та керівництво Софіївської виправної колонії № 55 та Вільнянської виправної колонії № 20 УДПСУ в Запорізькій області не залишились байдужими до прохання рятівників.

06 квітня 2016 року  на території пожежної частини Вільнянського району  відбулась передача продуктів харчування для співробітників АРЗ СП ГУ ДСНС України у Запорізькій області, що знаходяться в зоні АТО.

Представники Софіївської виправної колонії № 55 та Вільнянської виправної колонії № 20 УДПСУ в Запорізькій області передали рятувальникам м’ясні, овочеві, рибні консерви, цигарки, макаронні вироби, а на десерт Софіївська виправна колонія № 55 вручила солодкий пиріг власного виробництва.

Представники АРЗ СП ГУ ДСНС України у Запорізькій області особисто отримали допомогу та в найкоротший термін передадуть її колегам на передову. Також рятівники особисто подякували голові Вільнянської міської ради та представникам колективів Софіївської виправної колонії № 55 та Вільнянської виправної колонії № 20 УДПСУ в Запорізькій області за надану допомогу.

 

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                С.І. Андрієнко

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019