Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Мешканці Запорізької області можуть передати показання лічильника через СМС

ПАТ «Запоріжгаз» впровадило новий сервіс для передачі показань лічильника. Відтепер надсилати дані можна за допомогою СМС-повідомлення, що не тільки економить час клієнтів, а й робить їх обслуговування швидким та комфортним.

З 01 квітня 2016 року запоріжці можуть передати показання лічильника за допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр розрахункового рахунку, YYYYY – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показники прийняті та оброблені. Дякуємо».

Якщо клієнт отримав відповідь «Невірний формат», це означає, що дані, які він надіслав вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу, або передати показання іншим способом:

• через Особистий кабінет на сайті zp.104.ua;

• зателефонувавши до Контакт-центру за номерами (061) 280-81-04 или 228 -74-04;

• надіславши повідомлення з зазначенням адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ;

• вказавши показання лічильника газу на 1 число місяця у платіжному документі;

Зняття показань лічильників газу повинні проводитися споживачем щомісяця, станом на 1 число. Передавати дані за попередній місяць необхідно з 1 по 5 числа поточного місяця. Такі заходи дозволять нашим клієнтам уникнути розбіжностей у нарахуваннях за спожитий природний газ.

Номер 7104 є єдиним номером для всіх споживачів природного газу та призначений тільки для прийому СМС-повідомлень. Вартість відправки повідомлення згідно з тарифом мобільного оператора.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019