Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Небайдужий житель м. Вільнянськ запобіг розповсюдженню вогню на житловий будинок та автомобіль

На фото гр. Косяк Є.В. разом з черговим караулом 18-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області.23 березня 2016 року о 09 годині 22 хвилини на пункт зв’язку Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що по вулиці Запорізькій у м. Вільнянськ виникла пожежа у житловому секторі.

На місце події одразу виїхав черговий караул Вільнянського пожежно-рятувального підрозділу. Прибувши за адресою, вказаною в повідомленні, встановлено, що горить побутове сміття в причепі, який розміщений під пластиковим навісом житлового будинку на території приватного домоволодіння.

На момент прибуття чергового підрозділу на місці події знаходився гр. Косяк Євгеній Володимирович, який уже локалізував займання та намагався ліквідувати пожежу за допомогою підручних засобів. Господарів домоволодіння на час пожежі на місці не було.

Пожежу локалізовано та ліквідовано гр. Косяком Євгеном Володимировичем та ДПРЧ-18 ГУ ДСНС України у Запорізькій області 23.03.2016 року о 09 годині 29 хвилин.

Пожежею знищено побутове сміття в причепі, пластиковий навіс на площі 2 м кв. Пожежею пошкоджено пластиковий навіс на площі 8 м кв. та два причепи.

Оперативні дії 18-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області та небайдужість місцевого жителя гр. Косяка Євгенія Володимировича запобігли розповсюдженню вогню на житловий будинок та легковий автомобіль Volkswagen.

Під час встановлення обставин виникнення пожежі гр. Косяк Євгеній Володимирович повідомив, що 23.03.2016 року о 09 год. 20 хв. на своєму автомобілі повертався додому. Проїжджаючи по вулиці Запорізькій він побачив, що з двору йде густий чорний дим. Чоловік зупинився, щоб подивитись, що там сталось. Побачивши, що у дворі під навісом житлового будинку горить сміття в причепі, а вогонь скоро перекинеться на житловий будинок гр. Косяк Є.В. почав гасити загорання самостійно за допомогою підручних засобів. Так як господарів домоволодіння дома не було, сусіди викликали підрозділ ДСНС.

Господарі врятованого житлового будинку безмежно вдячні гр. Косяку Є.В. за допомогу, адже його вчинок – це приклад людяності та небайдужості. Євгеній геройським свій вчинок не вважає та  каже, що подібна ситуація могла виникнути з кожним. «Всі ми люди і можемо потрапити у біду, сподіваюсь, що всі громадяни будуть допомагати один одному, не будуть байдужими та проявлятимуть милосердя», – зазначає чоловік.

 

На фото гр. Косяк Є.В. разом з черговим караулом 18-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту       С.І. Андрієнко

23.03.2016 р.

 

вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019