Регистрация / Вход

Свежак

Рятувальники Вільнянського району здійснили рейд житловим сектором аби нагадати жителям правила безпечної поведінки в зимовий період

Зима в розпалі, тож пожежонебезпечний опалювальний сезон триває. Тому ризик виникнення пожеж у житловому секторі має тенденцію до зростання. Як свідчить статистика, найчастіше до загорань у оселях призводять порушення правил експлуатації пічного, газового опалення та електрообладнання. Так, на сьогоднішній день у Вільнянському районі виникло три пожежі в житловому секторі. Дві з них по причині порушення правил експлуатації пічного опалення та одна з причини порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електронагрівальних приладів. Остання пожежа забрала життя одразу двох людей.

З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, зменшення загибелі людей та мінімізації негативних наслідків надзвичайних ситуацій, 25 січня працівники Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій  області провели профілактичний інформаційний рейд серед  жителів м. Вільнянськ.

Рятувальники провели інструктажі та бесіди на протипожежну тематику, нагадали про необхідність бути пильними при використанні відкритого вогню, печей, газового обладнання та електроприладів. Жителям будинків були вручені листівки та пам’ятки попереджувального змісту. Особлива увага була приділена роботі з соціально-незахищеними верствами населення: багатодітними та неблагонадійними сім’ями, самотніми громадянами похилого віку та особами, які опинилися у складних життєвих умовах.

Рятувальники нагадали, що порушення правил протипожежної безпеки, неправильне використання електронагрівальних приладів, пічного опалення, паління в будинку, чи навіть у ліжку — ось основні причини пожеж в холодну пору року.

Більше 100 жителів та гостей нашого міста потрапили до уваги рятувальників. Вступаючи в активний діалог, конструктивну бесіду та навіть дискусію рятувальники намагалися достукатися до свідомості людей та закликати їх дотримуватися основних правил протипожежної безпеки. В  кожній родині, до якої завітали рятувальники, надавалися рекомендації по усуненню виявлених недоліків. Як і завжди найбільшу цікавість у жителів викликали приклади із життя рятувальників. Історії реальних подій свідчили про трагічні наслідки недбалості людей.

Під час рейду рятувальник нагадали основні правила пожежної безпеки в зимовий період. Зазначили, як важливо пам’ятати і про правила користування пічним опаленням – очищати та ремонтувати димоходи, слідкувати за станом печей, не залишати піч без нагляду, не доручати нагляд за нею малолітнім дітям.

Роз’яснювальна робота на території району триватиме і надалі, оскільки об’єднавши зусилля можливо переконати кожного, що дотримуватись правил безпеки життєво важливо.

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                С.І. Андрієнко

 

Вик. Аксютіна С.В.

4-17-22

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019