Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Новости Вольнянского Края

У вільнянському районі внаслідок пожежі загинув 18-річний хлопець

25 листопада о 07:51 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в багатоквартирному двоповерховому житловому будинку по провулку Новий в с. Солоне.
Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що на другому поверсі в квартирі горять домашні речі на загальній площі 7 кв.м.
Під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло 18-річного чоловіка без ознак життя.
Вже о 08:30 рятувальники локалізували загоряння, а о 08:38 – повністю ліквідували. Через сильне задимлення бійці ДСНС працювали в апаратах на стисненому повітрі.
Ймовірно, причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки під час користування електроприладами. За фактом події відповідні органи ведуть розслідування.
Від ГУ ДСНС залучались 1 одиниця техніки та 4 чоловіки особового складу.
Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області звертається до громадян: Будьте вкрай обережними під час користування електроприладами! Не залишайте ввімкнені електроприлади без нагляду! Не користуйтеся несправними електроприладами! У разі виникнення пожежі, категорично заборонено гасити електричні прилади водою! Не перевантажуйте електромережу – це призводить до короткого замикання.
Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Про визначення місць для торгівлі новорічними ялинками з автомобільного транспорту на території міста Вільнянська

УКРАЇНА
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
                                ВІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН                                
ВІЛЬНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
        Від  08  листопада 2018 року                                                                                                          №126
 
Про визначення місць для торгівлі новорічними ялинками з автомобільного транспорту на території міста Вільнянська
 
Керуючись підп. 8 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення населення міста Вільнянська  новорічними ялинками в період з 01 грудня 2018 року по 01 січня 2019 року, виконавчий комітет Вільнянської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Визначити місця для торгівлі новорічними ялинками з 01.12. 2018 року  по 01.01.2019 року з автомобільного транспорту за адресами:
- вул. Зачиняєва,  поруч з торговими рядами;
- в районі перехрестя вул. Незалежності України   та вул. Ціолковського, поруч з магазином «Будмаркет Центральний»;
- вул. Шевченка,2, поруч з центральним ринком;
- вул. Шевченка, поруч з місцями  для торгівлі сільськогосподарською  продукцією;
- в районі перехрестя  вул. Козацька та вул. Шевченка, поруч з парком ім. Шевченка; 
- вул. Незалежності України, поруч з будівлею №28.
 2. Пропонувати директору приватного підприємства «Укрспецпромгруп ЛТД»  Шпитальову Р.Г.  організувати  торгівлю новорічними ялинками на торгівельному майданчику по  пров. Гнаровської, 9а. 
3. Торгівля новорічними ялинками  з автомобільного транспорту в інших  місцях, не визначених цим  рішенням  забороняється .
4. Звернутись з проханням до Вільнянського відділення  поліції Пологівського відділу Головного Управління  Національної поліції України в  Запорізькій області  щодо   забезпечення  виконання даного рішення.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Плахотю  В.Г.
 
Міський голова                                                                                                                            Н.О. Мусієнко                                                                                                                                                       

Вільнянський танк забрали на реставрацію в Мотор-Січ


Вільнянські рятувальники долучились до святкування Дня міста

22 вересня у місті Вільнянськ відбулись святкові заходи  з  нагоди 178-ї річниці утворення міста Вільнянська та 75-ї річниці визволення міста від німецьких окупантів.
Рятувальники Вільнянського району взяли участь у святкуванні пам’ятних дат, провівши для мешканців  та гостей міста акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Під час проведення акції вогнеборці продемонстрували бажаючим техніку та пожежне обладнання, кожен зміг посидіти в пожежному автомобілі та відчути себе справжнім рятувальником, примірявши одяг пожежних.
Під час акції рятувальники нагадали  населенню правила пожежної та техногенної безпеки, вручили пам’ятки та сувеніри для малечі.
Під час урочистих заходів Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко вручила грошові премії за значний внесок у розвиток міста мешканцям м. Вільнянськ, які  працюють в установах та організаціях міста. Серед нагороджених командир відділення ДПРЧ-18 ГУ ДСНС України у Запорізькій області старший прапорщик служби цивільного захисту Сергій  Притула.
Рятувальники Вільнянського району вдячні керівництву та жителям міста за високу оцінку та зацікавленість до  їхньої діяльності.
 
Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Вільнянський виконком / Про стан злочинності у Вільнянську

Ініціативна группа на сесії райради (Рекомендовано всім до перегляду)

Доповідь ініціативної комісії на сесії Вільнянської районної ради. Та голосування за звернення депутатів Вільнянської районної ради Запорізької області до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України та до Генерального Прокурора України щодо заборони розміщення каолінового кар’єру та збагачувальної фабрики товариством з обмеженою відповідальністю «Біляївський збагачувальний комбінат» на території Вільнянського району. (27.07.2018)

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2018