Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Новости Вольнянского Края

Представники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичну бесіду з працівниками банківської установи

З метою  попередження виникнення пожеж на підконтрольних органам державного пожежного нагляду об’єктах та навчанням персоналу  правил безпечної життєдіяльності, представники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області постійно проводять навчання та профілактичні бесіди з працівниками підприємств, установ та організацій Вільнянського району.

Так, 04 березня у Вільнянському відділенні АТ КБ «Приватбанк» рятувальники ознайомили працівників з правилами безпеки життєдіяльності, діями при виникненні пожежі, евакуацією працівників з будівлі на випадок виникнення пожежі, гасінням пожежі за допомогою вогнегасників.

Співробітники районного підрозділу ДСНС розповіли про основні причини виникнення пожеж, ознайомили  з порядком дій на випадок виникнення пожежі або техногенної аварії на  потенційно небезпечних об’єктах, зосередили увагу на  правилах безпеки під час  виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

На завершення  представники районного сектору ДСНС наглядно  показали як користуватись вогнегасниками та розповіли, що і як можна гасити за допомогою даних первинних засобів пожежогасіння.

Сподіваємось, що завдяки отриманим під час даної бесіди корисним порадам, працівники відділення банку  зможуть попередити  виникнення пожежі, а у випадку виникнення загорання самостійно зможуть ліквідувати його, чим зменшать збитки від пожежі.

 

Начальник Вільнянського РС

ГУ ДСНС України у Запорізькій області

підполковник служби цивільного захисту                          С.І. Андрієнко

Вільнянські рятувальники провели навчання в лікарні

12 лютого у КНП «Вільнянська багатопрофільна лікарня» Вільнянської міської ради рятувальники разом з медиками провели навчальні заходи щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Фахівці ДСНС поспілкувались із медпрацівниками та персоналом лікарні, довели статистику пожеж, зокрема, у медзакладах, та причини їх виникнення. Особливу увагу звернули на алгоритм дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, зосередили увагу на правильній евакуації під час пожежі, нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Наступним етапом стала практична частина. Кожен з працівників закладу мав змогу самостійно ліквідувати загорання за допомогою вогнегасника.

Насамкінець, рятувальники оглянули відділення для хворих на COVID-19, зокрема місця встановлення та підключення апаратів ШВЛ.

Навчання дало змогу надзвичайникам та колективу медичного закладу відпрацювати дії при виникненні надзвичайних ситуацій, а значить, - зберегти життя людей.

 

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Токмацькою місцевою прокуратурою забезпечено організацію щодо представництва інтересів держави в суді

Токмацькою місцевою прокуратурою забезпечено належну організацію щодо представництва інтересів держави в суді.

Так, Господарським судом Запорізької області 05.08.2020 розглянуто та задоволено позов Токмацької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Державної служби України з безпеки на транспорті до одного з товариств про стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом на суму 15 тис. грн.

Товариством до Господарського суду подано апеляційну скаргу на вказане рішення, однак судом 01.12.2020 винесено постанову якою апеляційну скаргу товариства залишено без розгляду, а рішення Господарського суду –без змін.

Реальне покарання за домашне насильство

Вільнянським відділом Токмацької місцевої прокуратури забезпечується належне дотримання конституційних функцій прокуратури, в тому числі підтримання публічного обвинувачення в суді. Так, за участі прокурорів Вільнянського відділу Токмацької місцевої прокуратури на протязі 2020 року судами ухвалено 90 судових рішень, з яких 20 особам призначено реальну міру покарання.

Так, Вільнянським районним судом завершено розгляд кримінального провадження відносно мешканця с.Соколівка, який вчинив домашне насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного насильства щодо іншої особи (матері), з якою перебуває у сімейних відносинах, що призводить до фізичних, психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілої особи.

Суд погодився з позицією прокурора щодо реальної міри покарання та вироком суду від 02.09.2020 визнав винним зловмисника у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.126-1 КК України та призначив покарання у вигляді 1 років обмеження волі, та на підставі ст.71 КК України, остаточно призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Ножове поранення закінчилося смерттю

Вільнянським відділом Токмацькою місцевої прокуратурою завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно мешканки м.Вільнянськ, яка 27.08.2020, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час раптово виниклого конфлікту зі своїм співмешканцем завдала останньому ножове поранення грудної клітини зліва, внаслідок чого потерпілий помер.

Обвинувальний акт відносно зловмисниці за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство) спрямовано до Вільнянського районного суду, та на цей час триває судовий розгляд. Обвинувачена знаходиться під вартою та їй загрожує покарання від 7 до 15 років позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

У Вільнянську горів дах господарчих споруд

22 листопада о 14:45до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домоволодіння на вул. Чернишевського у м. Вільнянськ.

Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горить дах господарчих споруд на загальній площі 75кв. м.

О 16:03 вогнеборці локалізували загорання, а о 16:16– повністю ліквідували та провели розбір і проливку конструкцій для запобігання повторному займанню.

Під час пожежі ніхто не постраждав.

Ймовірною причиною стало коротке замикання електромережі господарчої споруди. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування.

Від ГУ ДСНС залучалась 1 одиниця техніки та 5 чоловік особового складу. Від ДПД ТОВ "Агропроінвест 08" залучалась 1 одиниця техніки та 2 чоловіки особового складу

Однією з основних причин виникнення пожеж є порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок. Внаслідок цього щороку у Вільнянському районі виникає велика кількість пожеж.

Джерелом запалювання при порушенні правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок є коротке замикання, перевантаження, великі перехідні опори тощо.

Організація виконання покарань за адміністративні правопорушення у вигляді суспільно корисних робіт

Токмацькою місцевою прокуратурою забезпечено належну організацію виконання покарань за адміністративні правопорушення у вигляді суспільно корисних робіт.
Зокрема, чинне законодавство України передбачає покарання у вигляді суспільно корисних робіт за адміністративне правопорушення.
Проте, однією з сільських рад Вільнянського району Запорізької області незабезпечене належне виконання вимог чинного законодавства, а саме не визначено вид робіт та перелік об’єктів, на яких порушники повинні виконувати ці роботи.
Як приклад, постановою судді Вільнянського районного суду мешканця Вільнянського району, який ухиляється від сплати аліментів на утримання неповнолітньої дитини, визнано винним за ч.1 ст.183-1 КУпАП та накладено адміністративне стягнення  у вигляді суспільно корисних робіт.
Внаслідок незаконних дій сільської ради правопорушник не відбув покарання у вигляді суспільно корисних робіт.
У зв’язку з чим, Токмацькою місцевою прокуратурою подано позов до вказаної сільської ради в інтересах держави про визнання протиправною бездіяльність та зобов′язання відповідача вчинити певні дії, який на теперішній час Запорізьким окружним адміністративним судом задоволено в повному обсязі та зобов’язано сільську раду визначити вид робіт та перелік об’єктів на яких порушники будуть відбувати адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019