Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Новости Вольнянского Края

Выступление Виталия Козловского на День города Вольнянска (21.09.2019)

Ассия Ахат в Вольнянске / 14.09.2019 /

У Вільнянську відкрито пам'ятник Кобзарю

20 вересня 2019 року у Вільнянську на теріторії парку ім. Т.Г. Шевченка було урочісто відкрито пам'ятник Кобзарю, який виготували у Харькові, а приватний підприємець Воротник О. допоміг установити пам'ятник у нашому місті.
На святі були присутні учні шкіл, меканці міста, представники установ та організацій, депутатський корпус міської ради на чолі с головою міськради Мусієнко Н.О., голова Вільнянської РДА Іванов Д.І., голова райради Салякін А.О., начальник відділу освіти та культури Лук'янчук О.П., депутат облради Супруненко А.Г., депутат облради Кирков О.Ф., народнний депутат України 7-го скликання Дудка О.І., настоятель Свято-Володимирского храму - протоієрей В'ячеслав.
Після того як усі бажаючі промовили урочисті речі, протоієрей В'ячеслав осв'ятив пам'ятник Тарасу Шевченку. Потім присутні поклали квіти до підніжжя Великому Кобзарю.
 
 

Про Всеукраїнський перепис населення

«Закон України «Про Всеукраїнський перепис населення» передбачає  проведення  Всеукраїнського перепису населення у 2020 році.
В зв’язку з цим, відділ статистики у Вільнянському районі провів перевірку стану  адресного  господарства міста Вільнянська.  Результат перевірки засвідчив, що на багатьох будинках відсутні номери,  не на всіх  вулицях встановлені  інформаційні таблички з назвами, а деякі вулиці, що були перейменовані у 2016 році, містять  старі назви. З повним переліком  зауважень  можна  ознайомитись на  офіційному сайті Вільнянської міської ради.
Враховуючи це,  виконавчий комітет Вільнянської міської ради  звертається до мешканців  м.Вільнянська з проханням поставитись відповідально  до даної проблеми,  своєчасно усунути недоліки в адресному господарстві і встановити на житлові будинки необхідну  інформацію ( таблички з назвою вулиці і номером  будинку).»
 

КП "СПЕЦІАЛІЗОВАНА РИТУАЛЬНА СЛУЖБА ВІЛЬНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" надає послуги на одноразове приберання місця поховання

КП "СПЕЦІАЛІЗОВАНА РИТУАЛЬНА СЛУЖБА ВІЛЬНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" надає послуги на одноразове приберання місця поховання (1 могила) на міському кдадовищі.
Вартість послуги становить 91,00 грн.
Звертатися за телефоном (066)0555877 (директор Сидоренко Людмила Іванівна)
Реквізити для оплати послуг:
р/рахунок: 26007055747488
Отримувач: КП "СПЕЦІАЛІЗОВАНА РИТУАЛЬНА СЛУЖБА ВІЛЬНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Код отримувача: 38378868
Банк отримувача: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Код банку: 313399

Вільнянські рятувальники провели протипожежні тренування на об’єкті енергетики

З метою відпрацювання спільних дій енергетиків і рятувальників щодо ліквідації можливої пожежі, 20 червня 2019 року на території підстанції 750 кВ «Запорізька»  було проведено протипожежне тренування.
Під час тренування присутні ознайомилися з особливостями пожежної та техногенної безпеки об’єкта, системами водопостачання і пожежогасіння. 
У ході навчання співробітники ДСНС відпрацювали спільні дії пожежно-рятувальних підрозділів з оперативним персоналом підприємства та ДПД по ліквідації аварії, можливі варіанти її ліквідації, план пожежогасіння об’єкту та особливості створення штабу з ліквідації пожежі. Також учасники тренування вдосконалили навички ведення оперативних дій при виникненні пожежі на виробництві, способи і методи гасіння. Важливим фактором у цьому процесі залишається оперативність і злагоджені дії всіх задіяних у ліквідації пожежі підрозділів та служб.
Відпрацювання теоретичних знань та практичних навичок в умовах надзвичайних ситуацій є запорукою їх успішного попередження та ліквідації.
 
Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019