Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Новости Вольнянского Края

У Вільнянському роддомі в цьому році народилося сто малюків

У Вільнянському роддомі в цьому році народилося сто малюків. З нагоди цієї знакової події ВІльнянська міська рада подарувала пологовому відділенню Апарат для радіохвильвого лікування патології шийки матки.

Мешканець Вільнянська, зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно заволодів бюджетними коштами...

Токмацькою місцевою прокуратурою направлено до Вільнянського районного суду обвинувальний акт у відношенні мешканця міста Вільнянськ за вчинення злочинів передбачених ч.2 ст. 191, ч. 1. ст. 366 КК України.
Так, мешканець м. Вільнянськ Запорізької області, будучи службовою особою, діючи умисно, переслідуючи злочинний умисел, направлений на заволодіння чужим майном, зловживаючи своїм службовим становищем, заволодів бюджетними коштами у вигляді заробітної плати, у подальшому обвинувачений, будучи службовою особою видав шляхом надання до Державної установи складання, завідомо неправдиві офіційні документи, шляхом внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, з метою привласнення бюджетних коштів у вигляді заробітної плати.
Санкція за ч.2 ст.191 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. За ч.1 ст.366 КК України передбачено покарання у вигляді штрафу до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

На території Вільнянського району мешканці Запоріжжя займались незаконною діяльністю у сфері обігу наркотичних засобів

Токмацькою місцевою прокуратурою закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні та направлено до Вільнянського районного суду обвинувальний акт у відношенні трьох мешканців міста Запоріжжя за вчинення злочинів передбачених за ч.3 ст.307, ч.2 ст.311, ч.2 ст.313, ч.2 ст.317 КК України.
Так, мешканці Запоріжжя на території Вільнянського  району Запорізької області упродовж тривалого часу займались незаконною діяльністю у сфері  обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, а саме: організацією та утриманням місця для незаконного виготовлення наркотичних засобів, вчинене з корисливих мотивів, групою осіб (ч.2 ст.317 КК України), незаконним виготовленням, придбанням та зберіганням обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, вчинене за попередньою змовою групою осіб, особою яка раніше вчинила злочин передбачений статтею 317 КК України (ч.2 ст.313 КК України), незаконним придбанням, зберіганням та перевезенням прекурсорів з метою їх використання для виготовлення наркотичних засобів, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.311 КК України), незаконним виготовленням та зберіганням з метою збуту наркотичного засобу, вчинене за попередньою змовою групою осіб, особою яка раніше вчинила злочин передбачений статтею 317 КК України, в особливо великих розмірах (ч.3 ст.307 КК України).
 За вказані злочини передбачено покарання за ч.3 ст.307 КК України у вигляді позбавлення волі на строк від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна, за ч.2 ст.311 КК України позбавлення волі на строк від двох до п'яти років, за ч.2 ст.313 КК України позбавлення волі на строк від двох до шести років, за ч.2 ст.317 КК України позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Нові 22 урни для сміття у Вільнянську

Відома приказка говорить: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Тож, дбаючи про чистоту та комфорт рідного міста, на минулому тижні у місті Вільнянську було встановлено нові 22 урни для сміття.
12 з них встановлено у парку «Ювілейному», а 10 – вздовж тротуарних доріжок на вулиці Козацькій. Зроблено гарну справу для покращення благоустрою у місті, а підтримування чистоти залежить від кожного з нас. Давайте разом дотримуватись культури викидання сміття та навчати своїм прикладом наших дітей!

Вільнянський МР РЕМ та Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області попереджує...

Вільнянський МР РЕМ та Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області попереджує: пожежі біля електричних підстанцій, трансформаторних підстанцій, а особливо в охоронних зонах ліній електричної передачі (ЛЕП), можуть призвести до припинення електропостачання та завдати значних збитків.
Щоб запобігти пожежам, в охоронних зонах забороняється:
- розміщати постійні і тимчасові будівлі (дачі, будівельні вагончики тощо);
- складувати солому, сіно, дрова та інші горючі матеріали;
- розміщати звалища різних горючих і хімічнонебезпечних відходів;
- розпалювати вогнища, палити, кидати непогашенні сірники або недопалки.
Також правилами пожежної безпеки забороняється зберігання висушеної трави не тільки на території електричної підстанції та енергетичного підприємства, а і навколо них на відстані ближче 100 м.
Нагадуємо, уздовж повітряних ліній електропередачі відводиться охоронна зона (у повітрі і на землі), ширина якої залежить від напруги лінії і береться по вертикалі проекції крайніх проводів:
- 2 м – до проводів напругою до 1кВ;
- 10 м – до проводів напругою до 20 кВ;
- 15 м – до проводів напругою до 35 кВ;
По периметру трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв охоронна зона вважається – на відстані 3 м від огорожі або споруди.
Більшість випадків пожеж на відкритих територіях виникають саме через людський фактор і елементарне недотримання правил пожежної безпеки. Найбільш розповсюдженими причинами пожеж в охоронних зонах є необережне поводження з вогнем, необережність при палінні, а також дитячі пустощі з вогнем.
Відповідно до статті 77-1 КпАП України самовільне випалювання рослинності або її залишків забороняється і є адміністративним порушенням, яке тягне за собою накладення штрафу. Тож закликаємо громадян відмовитися від практики спалювання, адже кожен підпал – це не лише правопорушення, а й суттєва шкода довкіллю, яка призводить до негативних наслідків, несучи загрозу життю та здоров’ю людей.
У разі виявлення загоряння негайно повідомте за телефоном "101" оперативно-рятувальну службу цивільного захисту.
 
Вільнянський МР РЕМ
Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області

День пам'яті та примирення і День перемоги у Другій світовій війні

Ми поділяємо біль з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких і віддаємо шану всім учасникам тих подій.
У цей день міський голова Наталя Мусієнко і секретар міської ради Світлана Шраменко вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні:
Урочисте покладання квітів, хвилина мовчання на знак вшанування загиблих у Другій світовій війні біля Меморіального комплексу Слави по вул. Соборній у м. Вільнянську.
Також квіти пам’яті були покладені: до пам’ятної стели в Ароновому саду; до пам’ятного знаку на честь визволителів - танкістів - танк Т-34; до пам’ятного знаку на честь двічі Героя Радянського Союзу маршала Чуйкова В.І.; до пам’ятного знаку на честь Героя Радянського Союзу Бочарова Я.В; до пам’ятного знаку на честь працівників заводу ім.Т.Г.Шевченка , які не повернулись з фронту під час Другої світової війни.

Мешканка Вільнянська отримала 7 років позбавлення волі за вбивство співмешканця

Відповідно до Конституції України, одним із конституційних обов’язків органів прокуратури є підтримання публічного обвинувачення.

Так, Шевченківським районним судом м.Запоріжжя завершено судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням мешканки міста Вільнянськ у заподіянні смерті своєму співмешканцю, підтримання публічного обвинувачення у якому здійснювали прокурори Вільнянського відділу Токмацької місцевої прокуратури.

Зокрема, за вироком суду, у червні 2018 року, мешканка міста, 1970 року народження, за місцем свого проживання, де мешкала зі своїм співмешканцем, з яким траплялись непоодинокі конфлікти, в результаті виниклого чергового конфлікту на фоні вживання алкогольних напоїв зі своїм співмешканцем, завдала останньому ножове поранення грудної клітини зліва, внаслідок якого настала смерть потерпілого.

Вироком суду злочинку засуджено за ч.2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) до 7 років позбавлення волі.

Однак, слідуючи принциповій та послідовній позиції публічним обвинуваченим – прокурором Вільнянського відділу Токмацької місцевої прокуратури підготовлено апеляційну скаргу на вирок суду у зв’язку із м’якістю призначеного покарання.

 

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019