Регистрация / Вход

Свежак

28 лютого відбулася учнівська олімпіада з фізичної культури

28 лютого відбулася учнівська олімпіада з фізичної культури, яка проходила за сприяння факультету фізичного виховання ЗНУ. У ній взяли участь близько 70 осіб 10-11 класів шкіл міста та області, котрі стали переможцями I та II етапів олімпіади.

Із вітальними словами до учасників олімпіади з фізичної культури на початку заходу звернулись доцент кафедри реабілітаційної педагогіки і здорового способу життя Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, Заслужений майстер спорту СРСР з плавання Олена Аксьонова, декан факультету фізичного виховання ЗНУ, доктор біологічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, професор Микола Маліков, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту факультету фізичного виховання ЗНУ, доктор педагогічних наук, професор Анатолій Конох, доценти кафедри фізичного виховання інституту здоров’я, спорту та туризму Класичного приватного університету: кандидат педагогічних наук, керівник Запорізького обласного відділення Олімпійської академії України Галина Кружило і Заслужений майстер спорту СРСР, олімпійська чемпіонка Ольга Стражева та інші.

Учасники учнівської олімпіади з фізичної культури демонстрували свою фізичну підготовку та знання у різноманітних конкурсах та спортивних іграх: баскетбол, гандбол, футбол (для хлопців) та волейбол (для дівчат), гімнастика, акробатика, човниковий біг, потрійний стрибок із місця, тощо. Також на учасників змагання очикувала перевірка туриських знань та вмінь: установка намету, в’язання вузлів і вміння користуватись туристичною технікою. Не менш важливими були і теоретичні знання школярів із історії олімпійського руху та методики фізичного виховання, які вони продемонстрували, відповідаючи на 80 запитань тесту. Після виконаннявсих завдань Кононенко Тетяна стала абсолютним чемпіоном олімпіади, набравши 21 бал, відірвавчись від ІІ місця на 34 бали. Клименко Віктор посів абсолютне 3 місце, а згідно піраміди - підсумкове ІІ місце, набравши 56 очок.  

За командним підсумком Вільнянський район посів І місце з 33 команд області.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019