Регистрация / Вход

Свежак

Вільнянський район на національному чемпіонаті України з бразильського Джиу-Джитсу

1 грудня цього року відбувся фінал національного чемпіонату України з бразильського Джиу-Джитсу UNC 2018 у м.Київ. Участь взяли понад 450 спортсменів з різних міст України та ближнього закордону: діти, юніори, дорослі. Сутички проходили на 6 татамі одразу, а в залі не було вільних місць. Багато учасників приїхали з батьками, близькими, цілими групами підтримки.

Вперше, на чемпіонаті України Вільнянський район представила команда Mandrill Vl під керівництвом Олексія Соловйова. Високо оцінювали спортсменів професійні судді: Олександр Костенко, Ілля Макаренко, Ігор Токмаков, Валентин Варєніков, Caminhador, Єгор Лебєдь, Віталій Тарасенко, Ігор Чаплинський, Володимир Сенек.

Отже, наша вільнянська команда у складі: Борисенко Михайла, Бущака Лева, Іщенко Кирила, Григорської Анастасії, Власенко Вікторії, Мартишевої Аліни, Кудлай Віолетти та Гарькавої Ксенії гідно представили себе на національному чемпіонаті країни по бразильському Джиу-джитсу. У своїх вікових та вагових категоріях вони вміло продемонстрували свої професійні навички, гнучкість, витримку, сміливість та силу. Отже, серед кращих з кращих у віковій категорії 10-11 років та ваговій 48+ Власенко Вікторія виборола срібну медаль, а у віковій категорії 8-9 років та ваговій 36+ Григорська Анастасія – бронзову! Це найкращий результат нашої команди, як для першого разу участі у чемпіонаті України!

А ще за підсумками року перше командне місце в серії турнірів Ukraine National Challenge 2018 дісталося Запорізькому клубу з бразильського Джиу-ждитсу Atos Barcelona,  до складу якого входить наша вільнянська команда Mandrill Vl. Наша команда офіційно визнана кращою командою року в Україні за версією Uf bjj!

Тренер щиро вдячний батькам наших юних чемпіонів за підтримку, поїздку та реалізацію здійснення мрій своїх дітей!

 

 

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019