Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Якісний врожай на городі тільки з магазином «Все росте»

На дворі вже майже всі дерева змінили свій зелений одяг на більш яскравий і різнобарвний. Та ще й подекуди почав накрапати дощик. Так, до нас прийшла осінь. Але навіть з настанням осінньої пори року справжній городник не припиняє робіт на своїй присадибній ділянці, бо треба ж встигнути все підготувати до зими з її морозами і заметілями.
Дуже добре, що в останній час кожний городник при нагальній потребі знайти щось важливе для своїх шести соток, може звернутися до загальної мережі Інтернет і знайти там сайт, все для городу який задовольнить усі забаганки городника. Так, наприклад, є сайт «Vse Roste», де можна придбати і засоби захисту, і добрива, і саджанці, і насіння і ще багато чого іншого.
Стати клієнтом цього інтернет-магазину дуже просто: треба лише зареєструватися на сайті за дуже простою формою та перейти в Каталог, який містить в собі близько двадцяти розділів. Потім, якщо якийсь з товарів сподобався треба натиснути кнопку «Купити». Всі товари, що представлені у магазині «Все росте» мають необхідні оригінальні сертифікати товари, а також вони зареєстровані на території нашої держави і мають дозвіл на продаж.
От зараз, і кожний городник це знає, треба вже придивлятись до посадкового матеріалу, що буде висаджуватися ранньою весною. А тим городникам чи фермерам, що мають свої теплиці, зараз можна звернути увагу на розділ цибуля сіянка - цибулиння від відомих провідних фірм зарубіжної селекції з багатим різноманіттям смакової та кольорової гами.
З переваг інтернет-магазину «Vse Roste» можна назвати те, що кожен покупець при отриманні свого замовлення заплатить лише ту суму, на яку він оформив замовлення і не більше. Вартість мінімального замовлення становить лише 150 гривень. Магазин працює з понеділка по п’ятницю з 9-ї години ранку до 18-ї години вечора, а вихідними днями є субота та неділя, а також дні державних свят.
Якщо потрібно зв’язатися з представником інтернет-магазину, то на сайті в розділі Контакти вказані як номера телефонів для зв’язку, так і проста форма Зворотного зв’язку, де можна в письмовій формі викласти свої питання. Крім того, якщо виявилося,  що необхідного товару нема на складі, то можна замовити Повідомлення про появу цього товару в магазині.
А для допитливих городників на сайті магазину «Все росте» є розділ Статті, де можна почитати останні новини аграрного сектору, корисні поради по вирощуванні різних садово-городніх культур та навіть оригінальні і досить незвичайні рецепти консервації.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019