Регистрация / Вход

Свежак

Ціни в Кирилівці цього літа не підвищаться

У сезоні 2019 року власники баз відпочинку і пансіонатів не збираються підвищувати вартість проживання. Зняти номер можна буде за ті ж гроші, що і в минулому році.

Ціни в Кирилівці цього літа не підвищаться
У сезоні 2019 року власники баз відпочинку і пансіонатів не збираються підвищувати вартість проживання. Зняти номер можна буде за ті ж гроші, що і в минулому році. Про це можна судити за матеріалами про Кирилівку сайту Азов зп уа. Ресурс вже почав публікувати пропозиції готелів і баз відпочинку на літо.
Адміністрація селища дивиться в майбутнє з оптимізмом. Чиновники вважають, що Кирилівку в поточному році відвідає навіть більше туристів, ніж у минулому. Але оператори туристичного бізнесу поки проявляють обережність. Вони вважають своїм головним завданням закріплення минулорічного успіху. Тому і не підвищують свої фінансові "апетити".
Скільки буде коштувати номер в розпал сезону
Для ознайомлення ми наводимо найвищі ціни, що діють в період "високого сезону" - з другої половини липня і до кінця серпня. У червні, а тим більше в травні, проживання коштує значно менше.
Найпопулярніша база відпочинку в селищі, знаменитий "Водний світ", пропонує тримісні номери класу "стандарт" за 1200 грн. на добу. Зняти там же "люкс" на трьох осіб можна за 1800 грн. А найдорожчий варіант, "люкс преміум", обійдеться в 3200 грн. Але в ньому вже може розміститися сім'я з чотирьох чоловік.
На базі "Посмішка", теж розташованої на початку Федотової коси, поруч з усіма основними розважальними центрами, однокімнатний тримісний номер коштує 2160 грн. Номер того ж класу, але вже з двома кімнатами, можна зняти за 2880 грн. Стільки ж коштує і трикімнатний VIP.
На косі Пересип, традиційно, ціни значно нижче. Наприклад, на популярній базі "А-Ювента" тримісний "люкс" коштує від 750 до 800 гривень. А за 1200 грн. можна взяти двокімнатний номер з кухнею. На базі "Загартування" 1000 грн. просять за двомісний з кухнею на веранді. Тримісний обійдеться набагато дорожче - 1200 грн.
Пансіонати, що знаходяться далеко від моря, в центрі Кирилівки, пропонують проживання ще дешевше. Наприклад, добротна сучасна база "Верона" здає тримісні "стандарти" по 700 грн. (Двомісний коштує 600 грн). Тримісний люкс на тій же базі обійдеться в 800 грн.
Багато чого буде залежати від погоди
На думку редакції сайту Азов зп уа, найбільше на рівень цін може вплинути погода. Якщо травень буде теплим і туристи приїдуть рано, це вселить оптимізм операторам і вони можуть підвищити ціни. Індикатор - травневі свята. У ці дні в Кирилівку приїжджають не лише туристи із Запоріжжя, а й жителі інших регіонів України.
Вважається, що якщо 1 і 2 травня приїде багато людей, то і влітку туристичний потік буде більшим. Якщо надії власників готелів виправдаються, вони можуть подумати про підвищення цін. Але тільки до того, поки не почнеться сезон. Приблизно з 10 червня вони вже будуть дивитися на фактичну кількість вільних номерів. І якщо залишаться вільні кімнати, вони знову знизять їх вартість.
Інформацію надав сайт https://www.azov.zp.ua/

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019