Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Наш громадський рух відкритий для всіх

Напевне, не потрібно бути політичним експертом для того щоб розуміти, скільки брехні, аморальності, чорного піару в сучасній політиці. Нажаль, лиш невеликий процент людей дійсно націлені на те, щоб розвивати економіку країни, збільшувати її вплив в світі, піднімати ВВП, соціальні стандарти.

Переважна більшість, балотуючись на високі державні посади, переслідують єдину мету – відстояти певні інтереси, заробити якомога більше всіма чесними і нечесними способами. Звичайно, що пересічні громадяни від цього лише страждають.

З однієї сторони – кожен б хотів змінити ситуацію на краще, обрати дійсно достойних людей. З іншої – як власне дізнатись, наскільки порядним, розумним і націленим на результат є та чи інша людина? ЧЕСНО – це громадський рух www.chesno.org, завдяки котрому можна отримати відповіді на цілий ряд запитань.

Основна мета організації заключається в тому, аби віднаходити максимально багато інформації про кандидатів на різноманітні державні посади. Якими є дані, що пропонуються? Перш за все об’єктивними і правдивими.

Абсолютно до всіх кандидатів і політичних об’єднань Чесно відноситься рівномірно. Тобто, немає якихось «фаворитів» чи опонентів. Відповідно, вся інформація обов’язково ретельно перевіряється перед тим як бути десь опублікованою.

Велике значення також приділяється масштабності. Якщо, наприклад, аналізується фінансове становище певного кандидата, то обов’язково стараємось дізнатись якомога більше. Тобто, приділяється увага нерухомості, транспортним засобам, банківським рахункам і так дальше.

Все частіше і частіше можна спостерігати за тим, як несправедливими методами кандидати міняють своє амплуа. Їх обирають громадяни фактично через те, що піддаються на пропаганду. З іншого боку – достатньо важко зрозуміти, хто говорить правду, а хто банально вирішив влаштуватись на «хлібне місце». Саме для того, аби відновити справедливість і працює рух.

Функціонує офіційний сайт, на якому власне і регулярно розміщається інформація. Цей ресурс доступний для всіх, що важливо. Тепер людина, котра приймає активну участь в політичному житті чітко розуміє – є рух, що контролює практично кожен крок.

При цьому, учасники «Чесно» завжди незаангажовані. Вони ніколи не вступають в будь-які домовленості, не публікують «оплачені» матеріали. Така діяльність дозволяє кожному громадянину усвідомлювати той факт, що тепер для нього доступна правдива, повноцінна і актуальна інформація. Звичайно, що така можливість дозволить прийняти правильне рішення на виборчій дільниці.

Джерело: chesno.org

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019