Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Объявление / Вольнянск

Самое интересное в интернете

Переваги комплектів ір-відеонагляду

Існує кілька варіантів створення сучасної системи ip-відеоспостереження. Так ви можете самостійно проектувати систему, підбираючи потрібні камери, пристрої запису і всі додаткові складові, а можна купити готове рішення - комплект мережевого відеоспостереження.

На сьогоднішній день готові комплекти систем спостереження є найпопулярнішим бюджетним рішенням для охорони невеликих об'єктів. З ними ви зможете істотно заощадити на проектуванні системи відеонагляду. Готовий комплект системи iр-відеоспостереження ідеально підходить для охорони будь-яких приміщень: квартир, будинків, заміських котеджів, магазинів, офісів та будь-яких інших невеликих об'єктів.

Комплект IP-відеоспостереження складається з усіх необхідних пристроїв, які забезпечують роботу системи. У такий комплект входять ip-камери, мережевий відеореєстратор, блоки живлення, інструкція, і кріплення для камер. Єдине, що потрібно додати це жорсткий диск для запису відео, який встановлюється всередину реєстратора.

Крім того, що ip-комплекти відрізняються від стандартних способом передачі даних і можливістю управління в мережі, найголовніша відмінність полягає в якості зображення камер. Ip камери сприймають набагато більше інформації з навколишнього середовища, ніж аналогові. Аналогові камери максимально можуть записувати відео у форматі D1 (704x576),   IP камери у форматі 1MP (1280х720), 2MP (1920х1080), 3MP (2048х1536), 5MP (2536x1920) і далі. Виходячи з цих даних, можна побачити, що величина зображення ip камери в 1MP більше ніж аналогової камери у форматі D1, практично в два рази. І це тільки 1MP. А якщо порівнювати 2, 3, 5MP, то стаютьочевидними всі переваги ip відеокамер. Крім того сучасні технології перевели дані, які отримує і передає ip камера, в цифровий формат. Це означає, що перешкоди у вигляді дистанції і магнітних хвиль не впливають на якість зображення в підсумку. На моніторі ви отримаєте високоякісне відео, не дивлячись на електромагнітне поле, яке може виникнути поруч від високовольтних проводів. Це одна з найбільш важливих відмінностей між ip і аналоговим відеоспостереженням.

Ще одним важливим плюсом комплекту є спосіб організації системи. Мається на увазі те, яким чином з'єднуються камери відеонагляду та відеореєстратор, або мережевий сервер. Тут все дуже просто. Необхідно просто підключити камеру в мережу, в якій знаходиться записуючий пристрій. Всі ip камери відеоспостереження, які мають відкритий доступ в інтернет, можна підключити до записуючого пристрою, яке також знаходиться в мережі інтернет. Якщо відеоспостереження планується бути локальним, тоді потрібна тільки локальна мережа, без виходу в інтернет.

І ще одним плюсом сучасних комплектів мережевого спостереження є протокол PоE. Якщо говорити простими словами, то це просто спосіб передачі живлення через мережевий кабель. Так камера не тільки отримує і передає інформацію, використовуючи мережу, але й отримує живлення. Щоб це здійснити, потрібно мати або мережевий реєстратор з PoE, або PoE switch (комутатор). Це дуже зручно в тих випадках коли дистанція зовсім невелика - до 30 - 40 метрів. А якщо дистанція перевищує сто метрів, тоді необхідно передавати до камери 220 вольт, а вже на місці ставити блок живлення на 12 вольт

Варто наголосити, що такий ІР-відеонагляд перевершує якість звичайної  системи декілька разів.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019