Регистрация / Вход

Свежак

Дитяче ліжко-горище: як вибрати

Дитяча кімната – окремий світ

Дитяча кімната – це світ нескінчених пригод, добрих казок й активних ігор. У цьому приміщенні вільний простір має велике значення, тому, облаштовуючи кімнату для дитини, слід подумати, яким чином залишити якомога більше вільного простору. Одним із практичних рішень економного використання простору виступає ліжко-горище, яке має попит не тільки серед найменших споживачів. Перейшовши за посиланням, можна ознайомитися з сучасними моделями ліжок, які істотно зекономлять бюджет сім’ї.

Конструкції ліжок-горищ

Сьогодні кожен знає, що таке ліжко-горище, і хоч сучасний меблевий ринок пропонує безліч конструкцій, основна концепція полягає у компактному розміщенні необхідних меблів у двоярусній конструкції. Своїм зовнішнім виглядом ліжко-горище нагадує двоповерхове класичне ліжко, але спальне місце тут тільки одне і розташовується зверху. У нижній частині є багато варіацій комплектації. Це може бути робоча зона з комп’ютерним столом та книжковою шафою. Це може бути ігрова зона з різноманітними секціями для зберігання іграшок та інших речей дитини. Також це можуть бути різноманітні модулі для зберігання одягу та аксесуарів. Кожен має можливість підібрати ту конструкцію, яка найбільше задовольнить власні потреби.

Ліжко-горище – прекрасний варіант для малогабаритних квартир, а також для тих сімей, які не можуть виділити дитині окрему кімнату.

Призначення ліжка

Ліжко-горище підходить для дітей різного віку. Як і з двоповерховими конструкціями, рекомендують їх для дітей старше шести років. Різні комплектації дозволяють використовувати меблі за різним призначенням. Основними елементами ліжка-горища є:

  • спальне місце;
  • сходи або ж драбина;
  • відкриті полиці й висувні шухляди;
  • шафа для одягу;
  • письмовий стіл;
  • ігрова або спортивна зона.

Сходи є обов’язковим елементом ліжка-горища. Вони розташовуються вертикально чи під кутом. Для моделей, призначених для молодшого віку, оптимальним рішенням є висувні шухляди у сходах, що дозволяють піднятися нагору.

Виробники сучасних меблів взяли до уваги різноманітні потреби споживачів й пропонують практичні секції для зберігання речей: комоди, полиці, шафи, тумби. Вони можуть мати фронтальне чи кутове розміщення.

Ліжка для різного віку

Сьогодні на меблевому ринку представлені моделі ліжок-горищ, що призначені для трьох різних вікових груп дітей. Для дошкільнят до п’яти років розробили конструкції, які не перевищують по висоті одного метра та мають ігрову зону у нижній частині конструкції. Для дітей шкільного віку, окрім спального місця, є робоча зона та достатньо місця для зберігання необхідних речей. Конструкція, розрахована для підлітків, має найбільшу висоту спального місця (180 см) і доповнена робочим столом, шафою для одягу, полицями.

У «Mebli CITY» можна придбати зручне й функціональне ліжко-горище для дитини, яке задовольнить потреби дитини, залишивши вільний простір для найрізноманітніших справ.

 

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019