Регистрация / Вход

Поделитесь ссылкой с друзьями

Декілька порад для подорожуючих

Якщо ти любиш подорожувати, то ти так чи інакше знайомишся з місцевою кухнею, яка іноді така різноманітна на усілякі страви. Причому у різних країнах можна знайти досить східні страви з тою лише різницею у спеціях або ж у додатковому до цієї страви соусі. Ось, наприклад, італійська паста з соусом болоньєзе та наші макарони по-флотськи.

Добре коли є можливість подорожувати на своєму автомобілі, але гарно ж подорожувати й іншими видами транспорту. До речі, є автобусні тури, які розраховані на декілька днів. Це бувають дуже цікаві тури. Але ж для початку треба дізнатися чи є в наявності автобусні квитки онлайн Україна. А для цього є досить зручний і простий в користуванні сайт – заходимо, дивимося, обираємо і купуємо.

І от, квитки куплені, речі зібрані, всі готові їхати. Так от, ось тут на цьому етапі, а краще ще раніше, раджу придбати або ж набрати у заздалегідь підготовлені (добре вимиті і просушені з кришкою, що міцно закривається) ємності води. Звичайної води для пиття. Та обов’язково дізнайтеся хоча б через всесвітню мережу де ви будете проїжджати, що знати де можна буде поповнити запаси води.

І мабуть останнє попередження. Ніколи не спішіть одразу з’їсти все те, що вам було запропоновано. Спочатку дізнайтеся чи немає в складі цієї їжі якихось компонентів, які б могли спровокувати алергічну реакцію у вас, якщо э до цього схильність. Але й не відмовляйтеся категорично від усього. Особливо від фруктів та овочів.

Ось, наприклад, один з найпростіших салатів: тоненько посічена свіжа білоголова капуста, мілко потерта свіжа морква, сіль, крапля цукру, а далі додається по перевагам: оцет, олія, сметана або майонез, міленько порізана цибуля і трохи часничку. Ще можна додати нарізані свіжі огірки, солодкий перець або терте яблуко. Такі салати не тільки можна, але й потрібно їсти.

Вольнянский Край / Видео журнал Вольнянска 2012-2019